Bizi Yakından Tanıyın

Kurumsal Kimlik

Doğu Taşımacılık evden eve ve şehirler arası nakliye hizmeti veren şirketimiz, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak sektörde adından söz ettirmeyi başarmıştır. Firmamız Kars merkezli olup Türkiye’nin bütün il, ilçe, köy ve kasabalarında hizmet sunmaktadır.

Tüm Türkiye’deyiz

Ayrıca İstanbul ilinde de şubemiz bulunmaktadır. İstanbul ilinden gelen tüm nakliyat taleplerinize de en aktif şekilde hizmet vermekteyiz. Firmamız bünyesinde bulundurduğu geniş araç filosu ve deneyimli, güler yüzlü çalışanıyla siz değerli müşterilerimizin her türlü eşyasını güven içinde sigortalı bir şekilde taşımaktadır.

Doğu Nakliyat

Uzun yıllar nakliye sektöründe hizmet veren firmamız bugüne kadar verdiği bütün hizmetlerde müşterinin değerini kazanmayı başarmıştır. Amacımız; güven içinde eşyalarınızı en ekonomik biçimde müşteri memnuniyetini en üst düzeye getirerek taşımaktır. Taşımış olduğumuz her eşya parçasını kendi eşyamıza değer verdiğimiz kadar değer vererek deneyimli ve son derece eğitimli personellerimizle eşyalarınız istediğiniz zaman istediğiniz yere taşımak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Bültenimize abone olmak ister misiniz?

Bültenimize abone olarak yeni haberlerimizden anında haberdar olabilirsiniz.